+48 602 721 940 jerzy_tokarczyk@vp.pl

Ogrodzenia betonowe jednostronne

Oferujemy ogrodzenia betonowe własnej produkcji, wykonane z cementu najwyższej jakości. Stosujemy beton klasy B-20, który czyni panele ogrodzeniowe bardzo trwałymi i odpornymi na warunki atmosferyczne. Dodatkową trwałość zapewnia naszym wyrobom stosowanie zbrojeń z prętów stalowych i drobnego kruszywa. Dzięki wysokiemu stopniowi wymieszania, struktura wewnętrzna betonu po zastygnięciu jest jednorodna i trwała.

Oferujemy ogrodzenia betonowe o wymiarach:

  • wysokość od 100 cm do 250 cm,
  • długość jednego przęsła ogrodzeniowego wynosi 205 cm.

Posiadamy bogatą ofertę oryginalnych wzorów ogrodzeń betonowych. Ekspozycja produktów znajduje się przy siedzibie KINMET w Przylesiu (powiat brzeski, województwo opolskie). Zapraszamy do oglądania. Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą Państwu w wyborze najlepszego ogrodzenia betonowego.

Zapraszamy do zapoznania się z wachlarzem wzorów ogrodzeń dla każdego.

Łatwy montaż ogrodzeń betonowych

Konstrukcja naszych ogrodzeń umożliwia szybki i łatwy montaż, zarówno przez naszą ekipę jaki i we własnym zakresie. Słupki posiadają specjalne wyżłobienia na płyty, które są wsuwane bez używania żadnych dodatkowych materiałów.

Po zakończeniu montażu paneli, ogrodzenie może być pomalowane odpowiednią farbą. Klient może się tym zająć we własnym zakresie lub zlecić to ekipie firmy KINMET.

Wkrótce w naszej ofercie będą ogrodzenia betonowe dwustronne.

Zadzwoń do Nas

+48 602 721 940

+48 774 123 978